Оформить заказ

Подарункові сертифікати

Подарункова карта на вибір картини

Нерідко багато хто з нас довго думає про те, що подарувати своєму родичу, другу, начальнику або колезі до майбутнього свята, щоб його порадувати. І іноді така проблема дійсно може поставити в глухий кут, адже подарунків багато, але вибрати найгарніший з них дуже важко. Якщо Ви постали перед таким вибором, то ми можемо порадити купити гарну картину, яка чудово впишеться в інтер'єр будинку, квартири чи іншого приміщення.

Ми пропонуємо Вам придбати картину у подарунок. Намагайтеся підібрати її таким чином, щоб стилістична спрямованість картини максимально відповідала загальному стилю оформлення кімнати. Крім того, обов'язково враховуйте і те, в якій кімнаті ця картина висітиме у її власника. Тому, коли Ви вирішите зробити оригінальний і корисний подарунок – сучасну картину, написану олією на полотні, але при цьому не впевнені, наскільки гармонійно вона вписуватиметься в інтер'єр квартири або офісу її майбутнього власника, а чи доведеться полотно йому до смаку, то ідеальним рішенням стане подарунковий сертифікат. Такий оригінальний подарунокпросто не може не сподобається, і обов'язково сподобається. Маючи на руках такий подарунковий сертифікат, людина зможе вибрати таку картину, яка сподобається їй найбільше. Таким чином легко прийняти рішення про те, що подарувати на день народження, адже можна вибрати картину самостійно і обміняти її на подарунковий сертифікат. Такі подарунки сьогодні популярні у всьому світі.

Подарунок? Картина!

Вартість подарункового сертифікату – 1000 грн, 2000 грн, 3000 грн, 5000грн. 

Подарочный сертификат на покупку картины

Подарунковий сертифікат для відвідування майстер-класів з живопису

Уроки живописи подарочный сертификат

Намалювати картину зовсім не так складно, як здається, і більше людей сьогодні можуть переконатися в цьому. Адже написати першу картину самостійно під час професійного майстер-класу з живопису цілком реально. Такий незвичайний подарунок як подарунковий сертифікат на майстер-клас з живопису сподобається багатьом.

Викладачі, які проводять такі заняття, є досвідченими та уважними до своїх слухачів. Дружня атмосфера допомагає втілити будь-яку мрію, фантазію або враження на полотні за допомогою олійних фарб. Це може бути картина з оригінальним сюжетом чи копія твору улюбленого художника. Писати картини можна з оригіналу або фотографії.

Вартість подарункового сертифікату на відвідування персонального уроку живопису – 1650 гривень, і до цієї вартості входить наступне:

1. Персональний урок у майстерні професійного художника тривалістю 3 години

2. Холст розміром 30х40 сантиметрів (розмір полотна можна обговорити на місці)

3. Витратні матеріали, до яких можна віднести кисті, мастихіни, фарби та інше.

4. На додаток Ви отримаєте чудовий настрій на довгий час та свою власну першу картину.