Оформить заказ

Оплата і доставка

Після заповнення вказаної форми Клієнта та здійснення покупки інтернет-галерея зв'язується з автором картини, щоб уточнити наявність роботи. Якщо робота є в наявності, то її доставка здійснюється протягом 1-2 днів (Київ), 3-4 дні до інших міст України.

Якщо картини немає, то галерея пропонує Клієнтам великий вибір альтернативних картин інших художників. Дуже популярна послуга – копія картини чи написання художником подібної картини (Розділ Послуги). Терміни виконання копії обговорюються у кожному конкретному випадку індивідуально. У середньому – 5 робочих днів після внесення 10% передплати. Після виконання роботи художником галерея надсилає фотографію готової картини на електронну адресу. У разі затвердження та фінальної оплати роботи – картина вирушає до Клієнта.

1. Доставка картин по Києву безкоштовна від 5000 грн. Оплата провадиться готівкою кур'єру.

2. Доставка картин у Київську область та по всіх містах України – згідно з тарифами компаній-перевізників. Галерея користується послугами таких перевізників, як Нова пошта, Укрпошта. Надсилання картини здійснюється протягом 1-го робочого дня після 100% оплати перед відправкою або оплати при отриманні картини у відділеннях пошти (накладений платіж).

3. Доставка картин за кордон включає ряд додаткових витрат, які оплачує Клієнт: оплата за доставку в країну Клієнта, оформлення дозволу/довідки на вивіз, оформлення страховки, витрати на упаковку. Спосіб доставки, вартість та терміни обговорюються у кожному конкретному випадку індивідуально.

Обмін та повернення товару

Можливий обмін або повернення картини протягом двох тижнів з моменту покупки за умови відсутності будь-яких пошкоджень. Клієнту повертається повна вартість покупки, з вирахуванням витрат на пересилання картини назад до галереї.

Робота має бути повернена в оригінальній упаковці та обов'язково застрахована на повну вартість від пошкоджень при пересиланні та транспортуванні.

Оплата

1. Готівкова форма оплати

Відбувається по факту доставки, готівкою кур'єру

2. Розрахункова картка Privat Bank, Aval

Поповнення карткового рахунку, реквізити якого надсилаються на електронну адресу/телефон Клієнта. Картина надсилається Клієнту лише після надходження грошей на рахунок.

3. Безготівкова форма оплати

Реквізити для оплати надсилаються на електронну адресу Клієнта. Картина надсилається Клієнту лише після надходження грошей на рахунок.

4. Банківський переказ

Зробити переказ коштів Ви можете за допомогою системи грошових переказів (Western Union, Money Gram і т.д.), що існують у кожному банку, як в Україні, так і в міжнародному форматі. Картина відправляється Клієнту лише після підтвердження переказу грошей.

Оплата здійснюється в національній валюті – гривні. Для Клієнтів інших країн оплата провадиться в доларах, Євро, рублях за курсом Національного Банку України.