Оформить заказ

Третяков Роман

Роман Третьяков – сучасний український художник (Член Спілки Художників України). У творчості художника значну частину займають краєвиди (гірські краєвиди, морські краєвиди, сільські краєвиди). Це непросто, адже Роман практично всі свої роботи пише на пленерах у таких країнах як Україна, Франція, Туреччина, Чорногорія тощо. Роботи художника з першого погляду зачаровують, сповнюють позитивною енергією. Його роботи хочеться розглядати, вивчати кожен мазок та деталь. Усі роботи художника настільки «живі», що мимоволі ловиш себе на думці, що ти знаходишся на цьому ж місці, яке зобразив художник на невеликому полотні...

Митець надзвичайно талановитий та працьовитий. Роботи Романа Третьякова регулярно беруть участь в українських та зарубіжних виставках. Багато його робіт перебувають у приватних колекціях України, Росії, Франції, США, Німеччини тощо. Також картини знаходяться у фондах Міністерства культури і туризму України, Сімферопольського художнього музею, у національній галереї ім. І.Айвазовського.

Купити картину Романа Третьякова можна у нашому інтернет-магазині картин. Усі роботи художника написані олією на полотні.