Оформить заказ

Лепська Ольга

Лепська Ольга

Лепська Ольга Василівна молода художниця з чарівного міста Львів. Закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв, факультет ДПМ, спеціальність - художнє оформлення текстильних виробів способом друку.

Фарби  та їхня магія, так міцно вплелися в думки художниці, так міцно завязали вузлики на кінчиках її пальців що життя без них було б надто нереальним. Мабуть, саме тому, вже третій рік вона викладає образотворче мистецтво дітям, спершу в загальноосвітній школі, а тепер в двох приватних розвиваючих центрах для діток. Бути вчителем - це завжди  продовжувати самому вчитися.

Лепська Ольга працює в техніці холодний батік. Ця техніка найкраще дозволяє їй втілити задумане, адже "акварельність" холодного батіку, його легкість та повітряність дозволяють ідеям вільно розлітатися по полотнам художниці.

Існує твердження, що всі художники трохи поети. От і цю молоду особу не оминула така п’янка участь, от тільки в сфері прози. Постійно друкуються в періодичних виданнях та альманахах сучасної української літератури її прозові твори, є учасником Всеукраїнського з’їзду молодих літераторів в місті Ірпінь та членом літстудії "Джерельце" при Львівській обласній бібліотеці. Нанесення фарби на поверхню тканини їй нагадує цвітіння квітки, адже з зернятка думки, з насіння ідеї що зародилось в голові, проростає крізь ворсинки пензлика лінія, колір, почуття. Роботи художниці мали змогу потішити око гляда в виставкових залах галерей Львова, зокрема Львівському палаці мистецтв.