Оформить заказ

Андрейченко Світлана

Колір – її пристрасть. Ця пристрасть стала тригером до професійного написання картин з 2014 року.

Головний принцип – "Картина олійними фарбами просто повинна дихати кольором, сяяти і жити". Свою кар'єру художника починала з написання яскравих картин за допомогою мастихіну та пензлів у техніці імпасто. Натхнення та позитивні емоції від краси природи та внутрішньої свободи дають життя фактурним, багатогранним, барвистим та неповторним картинам. У 2019 році під час подорожі Німеччиною познайомилася з творчістю Герхарда Ріхтера. Це стало емоційним потрясінням та натхненням.

Розмір, розмах, наснага, безсонні ночі, бажання та байдужість, любов і ненависть, кілограми олійних фарб – це абстрактні картини. «Концепцію можна зрозуміти, але можна передати лише емоції. Душа подає сигнал, рука малює мазки» – абстрактний експресіонізм, у розумінні художника. Через розмаїття поєднань кольорів, багатошаровість, об'ємність вона відкриває глядачам свій світ.

Глибокий, тривимірний, барвистий та неповторний. Кожен шар картини олією – це своя історія, емоція, пізнання, експеримент, новий колір. Картини художника знаходяться у приватних колекціях поціновувачів мистецтва Ізраїлю, США, Німеччини, України.

  • Освіта – Художня школа м. Олександрії, Україна.
  • Події – травень 2021 року. Відкриття галереї та студії.
  • Виставки – Вересень 2021 року. Виставка "Матриця".