Оформить заказ

Як вибрати картину в подарунок: 5 простих кроків

Як вибрати картину в подарунок: 5 простих кроків

Як приємно дарувати та отримувати подарунки. Це не просто пошана, а пам'ять, яка залишиться на довгий час про дарувальника. Але що вибрати для ювіляра, аби вразити його та порадувати? Можна купити картину, і вона займе вигідну позицію в кімнаті, буде завжди на увазі, прикрасить інтер'єр. Але не варто брати будь-яку репродукцію, що трапилася, яка виглядатиме вульгарно і не сподобається імениннику. Може варто підібрати повно, керуючись особливими параметрами. Допоможуть рекомендації, які передбачають зробити п'ять кроків при виборі. uploads/Kartiny_v_inter_ere_loft.jpeg" alt="Підібрати під інтер'єр" width="900" height="675" />


Це ідеальне рішення. Картини абстракція підійдуть під будь-яку стилістику, зможуть доповнити інтер'єр, оформлений у стилі лофт, мінімалізм, хай-тек. Для сучасної стилістики краще звернути увагу на живопис, виконаний у яскравих фарбах. Це допоможе зробити акценти у приміщенні. Картини натюрморт добре впишуться у стиль прованс.


Підібрати під характер

Підібрати під характер


Дуже важко вибрати зображення на картині і при цьому не радячись із ювіляром. При цьому може бути ризик, що подарунок не сподобається. Щоб цього уникнути, потрібно перейти інтернет галерея картин, розглянути полотна, представлені там у каталозі. Якщо ювіляр має спокійний і веселий характер, тоді варто звернути увагу на картини краєвид. Для енергійних людей ідеально підібрати абстракції з буйством фарб і форм або картину з дикими тваринами.  Вибрати картину за стилем живопису


Сучасні українські художники представляють нині багато цікавих сюжетів, що вони реалізували своїх полотнах. На деякі картини, коли дивишся, хочеться замислитись і подумати про сенс життя. Є красиві полотна, наприклад картини квіти, які доповнять будь-яке приміщення гармонією.

< br />Правильно запакувати

Правильно запакувати


Упакувати картину можна в крафт папір і прикрасити за власним бажанням. Це може бути міцна мотузка, прикрашена подарунковою стрічкою. Якщо картина буде невеликою, тоді можна застосувати подарунковий папір.


Подарувати з посмішкою

Подарувати з посмішкою


Подарувати такий подарунок можна також з особливими словами. Важливо побажати ювіляру всього хорошого та трохи розповісти про свій сюрприз. Можна повідомити про те, що подарунок вибирався ретельно і з душею.
Важливо вибирати картину на подарунок відповідно до характеру ювіляра та способу його життя. Вона допоможе йому розслабитися чи навпаки, насичить енергією.

Пока нет комментариев

Оставить комментарий

Добавить комментарий