Оформить заказ

Інтер'єр починається з картини!

Інтер'єр починається з картини!

Часто замовники інтер'єру не знають, як оформити приміщення. Але вимагають у дизайнерів створити «диво» на окремому об'єкті. Щось необхідно прикрасити, і дещо переробити, а що — невідомо. За таких умов дуже важко працювати. Але вихід є — це живопис!


Лайфхак для дизайнерів

Інтер'єр починається... з картини!

Фахівці з інтер'єру задають навідні запитання замовнику, сподіваючись зрозуміти його задум:

  • *Деякі люди хочуть бачити вітальню, як у партнерів по бізнесу.
  • *Многим подобається класичний стиль вікторіанської епохи.
  • *Інші концентрують свою увагу на відтінках приміщення.

Але коли починаєш розробляти проект, дані зауваження виявляються просто словами. Людина не може висловити свої емоції у вербальній площині.

У такому разі варто показати замовнику каталог із живописом. Це допоможе зафіксувати уподобання особистості та сформувати відповідний проект. Наприклад:

  • *Картини натюрморт — сподобаються людям консервативних поглядів. Для них краще підбирати реалістичну тематику, класику у дизайні. Таким людям можуть бути чужі авангардні роботи, але від репродукцій відомих художників вони отримують максимальне задоволення. на життя. А ось міський краєвид може сподобатися любителям модернізму. Футуристичні тенденції — це відповідний напрямок для шанувальників «міських джунглів».
  • *Якщо людина віддає перевагу флористичні мотиви, картини квіти — оформлення у стилі Прованс зацікавить такого замовника. Тиха атмосфера та витончений живопис — це особливість шанувальників імпресіонізму.
  • *Картини абстракція підходять більш динамічним особам. Це прогресивні люди, які віддають перевагу сучасному мінімалізму, яскравим кольорам, інноваційним технологіям. Можливо, хай-тек, для них, ідеальне рішення! Як підібрати потрібні кольори для інтер'єру? /interier-nachinaetsya-s-kartini-4.jpg" alt="Як підібрати потрібні кольори для інтер'єру?" width="900" height="600" />


    Колірну палітру допоможе визначити, знову ж таки — живопис. Дизайнерам необхідно спробувати вибрати основні відтінки з репродукції, що сподобалася, і спроектувати інтер'єр на даній основі. Якщо людині сподобався авангард, він може бути у захваті від вітальні, декорованої під цегляну стіну. Пафос, розкіш — більш цікаві для індивідів із традиційним поглядом на життя.

    Інтернет галерея картин українських художників допоможе дизайнерам та замовникам виробити підходящий проект для свого будинку. Як мовиться: «Мистецтво нам будувати та жити допомагає!».

Пока нет комментариев

Оставить комментарий

Добавить комментарий