Оформити замовлення
slide image slide image slide image slide image
icon
Картинна галерея найкращих сучасних українських художників
icon
Доставка по Києву в день замовлення
icon
Доставка по усьому світу від 7 днів
icon
100% полотно, олія Оформлення картин у рами
icon
Оплата картини після перегляду при отриманні
icon
Наш шоурум у Києві на Подолі

Ласкаво просимо до інтернет-галереї картин UaGallery!

Галерея олійного живопису

Інтернет-магазин картин Uagallery є не просто майданчиком для продажу. Насамперед — це online галерея картин, яка дає можливість ознайомитись із сучасною творчістю українських художників, а кожна робота тут — самобутня та неповторна. Багато імен, які можна зустріти на сайті, добре відомі далеко за межами України, а саме у Європі та США. Більше того, більшість майстрів є членами Спілки художників України.

Широкий вибір асортименту картин нашої Інтернет-галереї дає змогу придбати картини сучасних українських художників. Кожна з них відрізняється унікальним жанром та індивідуальним стилем написання. Проте всі вони об'єднані однією властивістю — високим рівнем виконання та майстерності.

Новинки галереї

УСІ КАРТИНИ ГАЛЕРЕЇ ПРЕДСТАВЛЕНІ В КАТЕГОРІЯХ ДЛЯ ВАШОЇ ЗРУЧНОСТІ

Картинна галерея сучасних художників online

Придбання оригінальних якісних полотен — справа досить кропітка і вимагає багато часу. Тому, щоб максимально спростити цей процес, пропонуємо відвідати нашу картинну галерею онлайн. Тут можна знайти роботи митців із відомими іменами, полотна яких цінуються настільки високо, що представлені у Національному художньому музеї України. Яскравим прикладом служить Лариса Пуханова.

У колекції переважають полотна, написані олією. Однак у процесі виготовлення деяких робіт використовувалася техніка батік. Багато дизайнерів інтер'єрів, що зацікавлені багатогранністю сюжетів, технік та розмірів, відвідують картинну галерею. І це цілком зрозуміло — кому як не їм, знати якою важливою деталлю може стати правильно підібрана картина в оформленні приміщення.

При цьому всі полотна виконані за допомогою широкої палітри кольорів та авторських прийомів, що дозволяє вибрати та купити картину олією з урахуванням різних смаків клієнтів та особливостей приміщень. Також існує можливість індивідуального замовлення у майстра, в якому будуть опрацьовані всі необхідні деталі — кольори, розмір та техніка.

Слід зазначити й особливу категорію полотен, представлених в інтернет-галереї картин — виконані відомими майстрами, які зможуть зайняти гідне місце в будь-якій колекції живопису. При цьому кожна картина завірена на оригінальність за допомогою підпису автора.

У разі виникнення будь-яких питань, фахівці галереї допоможуть їх вирішити. Звернутися за допомогою можна будь-яким зручним способом: у телефонному режимі або через сайт інтернет-магазину сучасного живопису.

Блог

 • Картини до дитячої кімнати – бути чи не бути?

  Картини до дитячої кімнати – бути чи не бути?
  Багато батьків не знають, як правильно оформляти дитячу кімнату. Що краще повісити на стіну постери супергероїв чи прищепити почуття прекрасного. Але якщо з першим усе зрозуміло, що означає друге твердження. Красиво в кімнаті виглядатимуть картини
  Докладніше
 • Як вибрати картину в подарунок: 5 простих кроків

  Як вибрати картину в подарунок: 5 простих кроків
  Як приємно дарувати та отримувати подарунки. Це не просто пошана, а пам'ять, яка залишиться на довгий час про дарувальника. Але що вибрати для ювіляра, аби вразити його та порадувати? Можна купити картину і вона займе вигідну позицію в кімнаті
  Докладніше
 • Інтер'єр починається з картини!

  Інтер'єр починається з картини!
  Нерідко замовники інтер'єру зовсім не знають, як оформити приміщення. Але вимагають у дизайнерів створити «диво» на окремому об'єкті. Щось необхідно прикрасити, і дещо переробити, а що — невідомо.
  Докладніше