Оформить заказ

Грек Оксана

Народилася 17 квітня 1980 року  на Україні у місті Ніжині, де живе і працює. Одружена, має двох коханих донечок. У 2004 році закінчила Ніжинський Державний Університет ім.. М. Гоголя, філологічний факультет. Довгий час була у пошуку себе. Працювала диктором на місцевому телебаченні, фінансовим директором на приватному підприємстві, керівником художнього гуртка у Ніжинській гімназії №3, нині секретар, координатор мистецьких проектів ГО «Центр новітніх ініціатив та комунікації», народний майстер декоративно-прикладного мистецтва міста Ніжина. У 2012 році,  захопилася живописом. З 2014 року  працює в жанрі декоративного живопису та приймає участь у різноманітних виставках з серією картин «Мамині казки»

Виставки:

2014 рік

ТЦ «Гермес» (м. Ніжин) перша персональна виставка «Мамині казки»

Музей Сучасного Мистецтва «Пласт-Арт» (м. Чернігів),  персональна виставка «Мамині казки»

2015рік

Краєзнавчий музей ім. Івана Спаського (м. Ніжин), персональна виставка «Мамині казки». 

Центр Української Культури та Мистецтва  за підтримки Благодійного Фонду Л. Кучми «Україна» (м. Київ)  персональна виставка «Мамині казки».

Бібліотека і. М. Бажана, (м. Київ), персональна виставка «Пухнасті казки на полотні».

Національний Музей ім.Т. Шевченка за підтримки Благодійного Фонду Л. Кучми «Україна» (м. Київ), персональна виставка «У затишкому колі». Подяка за багатогранний талант і яскравий мистецький хист від Президентського Фонду Леоніда Кучми.

Центр Української Культури та Мистецтва за підтримки Благодійного Фонду Л. Кучми «Україна» Фестиваль Клаптикового Шиття. (м. Київ),  Диплом за проведення виставки  «Клаптикові спогади кота Гарбузовича».

Музей Видатних Діячів ім.. Лесі Українки (м. Київ), персональна виставка «Теплі мамині казки.

Меморіальний музей ім.. Т. Шевченка (м. Київ), персональна виставка «Мамині казки».

Музей Сучасного Мистецтва «Пласт-Арт» (м. Чернігів) Всеукраїнський арт-фестиваль «Територія душі», каталог

Верховна Рада України (м. Київ) благодійна виставка «Мамині казки», каталог.

«Мамині казки»

Я створюю їх з любов’ю, аби подарувати Вам те, що живе в моєму серці.

Усе найважливіше в нашому житті відбувається раптово й непомітно. Так і живопис три роки тому підкрався тихенько, мов той кіт-муркіт, зігрівся на серці, та й став намурличувати казки. Тепер не уявляю, як би жила без них! А полотна – мов кохані діти, яких виношую під серцем, народжую, люблю...

Перша картина «Сонечка» з серії «Мамині казки» з’явилася наприкінці  осені 2012 року. В той момент я не мала якогось навмисного задуму, конкретної ідеї. Лише інтуїція, політ душі, любов до живопису і задоволення від гри з кольором, фарбою та мастихіном... Тоді  навіть не здогадувалась, що завдяки   першій, вигаданій на полотні казочці, з’явиться стільки нових яскравих історій. І казка по-справжньому ввійде в моє життя, і воно заграє новими відтінками. Відтак, спонтанна гра між фарбою та мастихіном надала картині стилю декоративного живопису. А вже за рік з’явився задум створити цілу серію подібних полотен. Таких, які б радували не лише діточок, а й дорослих. Адже немає жодної людини, яка б не хотіла бодай на мить повернутися в дитинство. Туди, де немає жодних проблем, завжди затишно й гарно і де про тебе турбуються люблячі люди. Кожна нова, написана на полотні історія – це теплий спогад з минулого, відчуття повного щастя від того, що маєш щасливу родину та мрії про щось світле і гарне.

Головним героєм у «казках» є мудрий і турботливий Кіт та дітки, про яких він піклується: читає казки на ніч, годує, купає, в’яже на зиму теплі вовняні носочки… І лише іноді він дозволяє собі відпочити та поніжитися у гарбузовій джакузі з келихом теплого молока або пограти на гітарі, перебуваючи у творчому натхненні.

Пухнастий котик – то є втілення батьківської або прабатьківської турботи й любові, він творець затишку і Той, хто оберігає.  Він обожнює український затишок, і готовий відкрити дверці і запросити до себе кожного, в чиєму серці живе добро, любов і дитинство.  

«Мамині казки»  – це яскравий світ, сповнений щастя, материнської любові, затишку та миру.